голі жінки фото

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » голі жінки фото » Тестовый форум » дупи дівчат фото


дупи дівчат фото

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Тривало це недовго пес почав встрибувати на мою ногу намагаючись її трахнути, раптом я відчула як щось вологе і тепле стосується моєї ноги і я побачила як його пеніс виліз з шкірки і стосувався моєї ноги я встала з зі стільця і сіла поруч з Валдай навпочіпки і начпла його погладжувати по шерсті а іншою рукою взяла його за член і початку його дрочити, пес стояв як у копаний і тільки важко дихав, потім я стала на коліна і підставив свою попку псові той недовго думаючи почав встрибувати на мене намагаючись вставити свій челен мені в попку але у нього це не виходило тоді я йому допомогла дупи дівчат фото направивши рукою його член прямо собі попу спочатку я відчула невеликий біль член то у нього був давольнатакі бальшой але біль пройшла і змінилася на прічтние відчуття коли пес начіл ретмічно водити членом в моїй попці я була сильно збуджена і поки Сабака мала мене в попку я іншою рукою смикала свій клітор так продовжували недовго я відчула як почав пульсувати його член і незабаром його челен нелюд в мою попку кілька струмків гарячої сперми від цього я відчула сильний оргазм і звалилася на підлогу.
     коли я прийшла в себе те Валдай лежав осторонь від мене я встала і пішла приймати душ.Ето був самий незвичайний день в моєму житті.
Про сайт

0

2

0

3

0

4

0

5

0


Вы здесь » голі жінки фото » Тестовый форум » дупи дівчат фото