голі жінки фото

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » голі жінки фото » Тестовый форум » відео оргазм в жінок


відео оргазм в жінок

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

Я пишу свою розповідь на цей сайт в перші тому прошу неоценівайті його занадто строго.Імена усіх Героїв вигадані або ізменени.Рассказ ведеться від імені Героїні.

     Мене звуть Ксенія тоді мені було 14 років я вчилася в школі в 8 класі мої батьки працювали в одній фірмі і часто виїжджали у відрядження і я була надана сама себе.У мене на той час була вже пристойна груди і взагалі природою я була необіжіна, правда відео оргазм в жінок хлопця в мене не було тому вечорами я пестила свою кицьку і свій клітор і згадувала що розповідали подруги в школі, та зовсім забула згадати у нас був прекрасний великий пес його звали Валдай йому було 4 роки і він завжди радів коли я приходила зі школи додому але ніколи не думала що зі мною може таке статися.
     Був травень місяць і була по справжньому літня погода тому всі ходили по літньому одети.В той день я прийшла додому зі школи з раніше батьки були у відрядженні і Валдай був радий мене бачити він стрибав виляв хвостом а потім став встрибувати до мене на ногу кінчають дівчата намагаючись її трахнути але я його відштовхнула всторану і загнала а передпокій щоб він успокоілся.Я сіла за уроки але в голову нічого не шло.Я почала згадувати що мені сьогодні розповідали подруги і від цих думок і всього того що я уявляла я не помітила як моя рука виявилася у мене в промежині і смикала мою кицьку через трусики але в той момент мені хотілося нових відчуттів і тоді мені прийшла в голову ця божевільні ідея, я покликала Валдая, велика псина вбігла до кімнати, він підійшов до мене і я тицьнула його мордою себе в промежини він понюхав і облизався а потім лизнув мою промежини через труси від цього на мене пробігли мурашки, це було так приємно що я не довго думаючи стягнула труси розсунула ноги по ширше і підставила псові свою кицьку той почав лизати її своїм шорстким язиком я була сильно збуджена моя кицька текла а мій клітор на бух а пес продовжував лизатимуть мою кицьку і мій клітор.

0

2

0

3

0

4

0

5

0

6

0


Вы здесь » голі жінки фото » Тестовый форум » відео оргазм в жінок