Це сталося, коли мені було 14 років. Я хворів і від нічого робити познайомився через смс службу. Її звали Настя, вона описала себе як гарна довгонога брюнетка 13 років. Тут вона почала розповідати мені про еротичні історії, і ми з нею проговорили до глибокої ночі. МИ з нею листувалися кілька днів. І тут вона запропонувала приїхати до мене зі своєю подругою Нікою. Я хворів і був вдома сам, тому що батьки були на роботі годин до 7, а вони сказали, що прогуляти школу.
     І ось приблизно через годину пролунав дзвінок у двері я запитав, хто там це була Настя. Коли вона увійшла я поцікавився, де Ніка вона сказала що та пішла в магазин за вином. Ми пішли дивитися телевізор там показували різну нісенітницю, але тут Настя посунувся до мене і поклала руку просто на мій член я подумав про себе "ось це малолітня блядь" але не став гаяти часу і обійняв її. Вона поступово стала розтягувати мені ширінку я в свою чергу став розстібати її блузку.
     Далі я вже не міг чекати я стягнув з себе труси і нагнув її до свого члена вона із задоволенням облізнулась і взялася за справу. Вона смоктала дуже профісіонально як мені здалася вона то заковтувала його цілком, то облизувала яйця, то посмоктувала голівку як чупа-чупс, але мені не хапала головного в той момент швидкості. Тоді я взяв її за дві косички і став натягувати її більш швидко вона мукала, але не намагалася вириватися, явно теж отримувала від цього задоволення. Але вже в такому ритмі довго витримати я не міг я відпустив її і почав кінчати перша порція потрапила їй в рот потім вона пріподнелась і інше потрапило на її бюзгалтер, який надалі довелося зняти. Я встав витер член про її волосся благо вона не опиралася, і пішов відкривати двері, так як пролунав дзвінок. Настя ж нічого, не кажучи, відправилася у ванну. Коли я відкрив двері переді мною спинилася Ніка, вона була чимось, то схожа на Настю, але була трохи нижче і з більш випирає попкою, в руці вона тримала пляшку дешевого вина і нічого не підозрювала. Але я відразу ж для себе вирішив, що я хочу цю попку, але за Ніке було видно, що так швидко як Настя вона не дасться а я хотів її зараз же. Тут з ванни вийшла Настя і підморгнула мені я зрозумів, що Ніка ще девствініца і Настя хоче це виправити. Настя пішла за никой на диван, а я взяв з шафи мотузку, коли я увійшов до кімнати вони мило розмовляли я, скориставшись цим, підійшов до них ззаду і накинув на Ніку тісто ебля секс відео мотузку вона відразу ж схопилася я якраз очікував такої реакції. Я обмотав мотузку і ось її руки вже були зав'язані ззаду. Вона була одягнена теж в блузу (у них була така форма) і зовсім в не шкільну міні спідницю. Настя вже роздяглася і прикривала рот Ніки, що б та не кричала, я ж нахилив Ніку на диван і задер її спідницю було видно, що вона вся почервоніла і починала ревти, я не звертаючи уваги на це стягнув з неї чорні стрінги вона вже потекла, але не це була моя мета я хотів її попки. У мене був напоготові вазелін я намазав їм свій член і її апетитну попку ляснув для розігріву і почав входити, з її очей текли сльози і туш розтікалася Настя вже розгорнулася так щоб у Нікі у роті був її сосок та його покусивала зі злості але не дуже сильно, Настя мастурбировала що б не вибухнути від перезбудження а я вирішив не зволікати і увійти швидко і з розмаху увійшов до Нікін попку вона зойкнула, але вже стало ошушать якісь приємні ошушенія я рухався в цій молоденької попці все швидше і швидше і Ніки все це подобалося більше і більше. Тут я зрозумів що більше терпіти не можу тоді я витягнув свій член і скінчив на блузку Ніки, вона була вичавлена як лимон вона плакала, але в той же час була удоволітворена, вона так і залишилася лежати на дивані а ми пішли з Настею ще розважатися