Вона шльопнула мене по попці, я сіпнулася і від цього член ще глибше увійшов мене. Вона злегка посувала членом, не входячи глибше, потім знову вийшла, і поки анус не закрився капнула туди ще масла, і ще раз змастила член. Потім знову приставила голівку члена до анусу, міцно притиснула її до мене, не входячи, і також міцно взяла мене за стегна, потім одним різким рухом навіть не вона ввійшла в мене, а насадила мене на член до кінця. Мені було боляче, я спробувала вирватися, але пов'язана була надійно. Вона почала рухатися у поза з маленькою амплітудою, сильно шльопаючи ебут підлітків мене по попці. Це дещо відвернуло мене від ануса. Через кілька миттєвостей її руху стали більш різкими і розмашистими. Потім вона різко зупинилася і вийшла з мене, перевернула мене на живіт. Дістала інший член, він був більше в діаметрі і він був подвійний анально-вагінальний (але про це я дізналася, коли вона почала входити в мене). Я лежала на спині, мені було все одно, що зі мною роблять, але коли вона почала входити, я стрепенулася. У цього члена була насадка для стимуляції клітора. Оскільки попка ще боліла, а член був товстий, я знову закричала. Вона почала цілувати мене, пестити груди. Спочатку руху були плавними, потім стали різкими, ще через секунду, це вже швидкий темп з великою амплітудою. Я спочатку плакала, але незабаром біль ...
змінилася величезний насолодою. На мене накотилася оргазм такої сили, що цунамі - це просто хвилі в тазику. Вона швидко вийшла з мене і поки я кінчала, вона безупинно пестила мене.
     Ось так я стала жінкою.