Мені дуже хотілося зайнятися сексом, але як я ще не знала (мені було 15 років), точніше я бачила як цим займаються інші люди, батьки (але вони це робили нудно, в темряві, під ковдрою, швидко і тихо), у фільмах ... Набагато цікавіше в кіно ... Як вони стогнали, звивалися, кричали! Мені було цікаво, як маленька дірочка піхви поміщає такий величезний член, а ще цікавіше анус, він же зовсім крихітний! ..
     Я навіть думала, добре б мене згвалтували. Саме згвалтували. Тому що батьки виростили мене з табу на секс. А так всі проблеми вирішені: і сексом зайнялася і не винна. Та й ще: я боялася в останній момент повернути назад, а коли гвалтують ніхто не питає. Потім мені в голову прийшла чудова думка: інсценувати згвалтування. Попросити кого-небудь, що б все зробили, і мене не питали. Згідно прислів'ю "Рибак рибака", я відразу вирахувала у своєму оточенні клітор фото досвідчених людей, здатних надати мені цю послугу. План я продумала вже давно. Я не хотіла зайвого болю, я хотіла тільки, щоб мій партнер був твердий у бажанні навчити мене. Оскільки я була в селі, то вибирала з приїжджих. До вибору я підійшла серйозно, мені хотілося принижень, глузувань, а хотілося якомога більше дізнатися. Мій вибір зупинився на дівчині 20 років. Вона здавалася серйозно, досвідченою, і я чула, що вона бісексуалка, тим більше вона будувала мені очі, все таки почуття позитивні повинні бути обов'язково.
     Я подружилася з нею, стала іноді у неї ночувати (вона жила в будинку з глухою бабусею, яка ночувала не в домі, а в літній кухні). До речі, у неї я випадково побачила велику колекцію фалосів в шафі. Я ж зі свого боку припасла заздалегідь таємно збуджуючі краплі, які можна додавати в будь-який напій (такі рекламуються в журналі "Поза законом" та "Інтим"). І ось я вирішила: час.
     Ми прийшли з дискотеки, я відчувала небувалий підйом. Ми попили чай, куди я підлила їй краплі. Потім полягали спати (вона спала на 2-спального ліжка, а я в тій же кімнаті на полуторці). Хвилин 20 ми лопотіли ні про що. Я запропонувала зробити їй масаж. Вона повністю розслабилася і попросила води. Я принесла їй склянку з краплями (про всяк випадок). Потім я попросила робити масаж мені. Вона почала масажувати мені спину. Я відчувала, що вона вже збуджена. Вона гладила мені спину, масажувала сідниці, сидячи на моїх ногах, і я відчувала, що трусики її вже мокрі.