Не приховую, у мене багато друзів, знайомих, приятелів. У всіх сферах діяльності є "свої" люди. Тому нікого не здивував той факт, що я звела дружбу з ченцем з монастиря розташованого в К. області. Точніше, я була давно знайома з цим хлопцем, але що він монах я не знала. Чесно кажучи, мене здивувало його бажання піти з суєтного світу. Гарний хлопець, душа компанії (правда, дівчаток він цурався і не пив). Втім, я була занадто мала, щоб тоді звертати на нього увагу, він старший за мене на 7 років, та й він мене не помічав.
     У 17 років ми поїхали на екскурсію по монастирях, тоді то я і дізналася, що він тепер монах. Ми розговорилися і через пів року стали хорошими друзями. Жили в різних місцях, але недалеко один від одного, листувалися, іноді він приїжджав до батьків і заходив до мене. Ми навіть були не друзями, а подругами, тому що з ним можна було говорити про все, тому я, дівчата голі фото не соромлячись, розповідала про своїх скромних сексуальних успіхи. Я ж знала, що ченцям не можна спати з жінками, але охоче про це говорив, це ж не заборонено. Незабаром він здивував мене одним визнанням, виявляється їм можна займати сексом, АЛЕ ... з незайманою. Після цього розмови про секс пішли ще дужче. З часом я помітила деяку агресію в поведінці приятеля, він став задивлятися на дівчат і зітхати, що вони пішли розпущене: 14-15 років, а вже не дівчинка. Я була спокійна щодо себе, він щось знає, що я вже не "чиста".
     Одного разу я поверталася з гостей (всі перепили, і довелося йти одної) і раптом побачила знайому постать. Чернець приїхав до батьків на два дні. Ми давно не бачилися і тому вирішили влаштувати розмову та ранку. Ми влаштувалися на сіннику. Він сказав, що йому потрібна моя допомога відносно дівчинки. Ми довго обговорювали цю тему, я пропонувала йому різні варіанти своїх знайомих, довго сміялася, як він називає подруг. Потім він почав пояснювати, мені якась дівчина йому потрібна, тому що крім невинності у неї повинні бути купа позитивний якостей. Говорив він довго і нудно, а в мені ще гуляв хміль, тому я задрімала. Прокинулася я від того, що вітер холодив шкіру на грудях, та й спідничка була відсутня. Я подивилася на нього запитливо. Він лише приклав палець до губ. Я не боялася насильства, адже я не дівчинка, а він хотів бути монахом.